Állás

Műszaki szakember

Feladatok:
Gyártási, szerviz és fejlesztési tevékenység

Elvárások:
(Felsőfokú) műszaki végzettség
Felhasználói szintű számítógép ismeretek

Előny:
Gázérzékelő berendezések ismerete
Elektronikai és mechanikai ismeretek
Robbanásbiztos berendezések kezelője, szerelője, műszaki vezetője végzettség
Érintésvédelmi és szabványossági felülvizsgáló végzettség
Jó szervező és kommunikációs készség
Kivitelezési, műszaki projektek lebonyolítása
B kategóriás gépjármű vezetői engedély
Szerviz tapasztalat
Közép vagy felső vezetői gyakorlat
Angol nyelvtudás

Amit kínálunk:
Betanítás, folyamatos képzések, versenyképes jövedelem, cafeteria juttatások, bejárási támogatás, hosszú távú/stabil/munkahely, modern/tiszta munkakörnyezet.

Munkavégzés helye:
Sóskút, Ipari Park 3508/65 hrsz. (M7-es autópálya mellett)

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, hogy küldje el részünkre fényképes önéletrajzát bérigény megjelöléssel az alábbi e-mail címre: tundenagy@szenzortechnika.hu

Állás típusa:
Teljes munkaidő, folyamatos

Csatlakozz hozzánk: Facebook